Karczma piwna, czyli huczne spotkanie Gwarków i Fuksów Instytutu ...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Karczma piwna, czyli huczne spotkanie Gwarków i Fuksów Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa – Kraków Brojacz, Władysław (opracowanie, wybór)
Krzemień, Krzysztof (opracowanie, wybór)
Królikowski, Jacek (opracowanie, wybór)
Ziąbek, Karol (opracowanie graficzne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Brojacz, Władysław, Krzemień, Krzysztof, Królikowski, Jacek

Data wydania:

1980

Miejsce wydania:

Kraków: Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej przy Instytucie Górnictwa Naftowego i Gazownictwa

Typ publikacji:

śpiewnik

Sygnatura:

Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” (publikacja zdigitalizowana, brak oryginału)

Infomacje

Publikacja została wydana w listopadzie 1980 r. z okazji 35-lecia Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie. Śpiewnik został zaopatrzony w specjalne „Przykazania dla uczestników spotkania Gwarków”, którego organizatorem był wybrany wcześniej Komitet. Wydawnictwo zawiera teksty 29 utworów, które wpisały się na stałe w tradycję biesiadną studenckiego Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej.

Dostęp