W hołdzie Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa: podręcznik do śpi...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W hołdzie Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa: podręcznik do śpiewu z towarzyszeniem organu podczas nabożeństwa do Najsłodszego Serca Pana Jezusa z dodatkiem suplikacji Bugajczyk, Wojciech (układ) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bugajczyk Wojciech Obsada instrumentalna: głos z organami

Data wydania:

1907

Miejsce druku:

Płock: K. Miecznikowski

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 2534 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 36 stron o wymiarach 27 na 20 cm. Na stronie tytułowej widnieje odmienna data wydania niż na okładce – 1906 rok.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.