Dola idola

Zgłoszenie do artykułu: Dola idola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Dola idola Butrym, Marian (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Butrym Marian

Data wydania:

1985

Miejsce wydania:

Warszawa: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza

ISBN:

8320320291

Typ publikacji:

zbiór tekstów

Infomacje

Wywiady autora z czołowymi postaciami i zespołami polskiej muzyki rozrywkowej oraz rockowej, drukowane na łamach pisma „Razem”. Niektóre na użytek książki zostały zaktualizowane, a także poszerzone. Wśród rozmówców jest: Hanna Banaszak, Zbigniew Hołdys, Martyna Jakubowicz, Seweryn Krajewski, Krystyna Prońko, Maryla Rodowicz, Urszula Sipińska, Izabela Trojanowska, Exodus, Kasa Chorych, Maanam, Lombard, Osjan, Republika, TSA, Vox.