Muzyka z kosmosu: be-bop

Zgłoszenie do artykułu: Muzyka z kosmosu: be-bop

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Muzyka z kosmosu: be-bop Czyż, Wacław (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czyż Wacław Obsada instrumentalna: trąbka; saksofon: I alt. Es, III alt. Es, II ten. B; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce (głos dyrekcyjny); akordeon (głos dyrekcyjny); gitara; kontrabas; perkusja (mały bęben, wielki bęben, talerz)

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 82

Data wydania:

1957 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

luty 1957

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 2582

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 122

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 12 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 9 stycznia 1957 r.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.