Popularne melodie radzieckie

Zgłoszenie do artykułu: Popularne melodie radzieckie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Popularne melodie radzieckie Dastych, Jerzy (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dastych Jery Obsada instrumentalna: głos z fortepianem; akordeon: I (3 głosy), II (2 głosy), III, IV; gitara; perkusja; kontrabas

Seria:

Repertuar Orkiestry Akordeonowej, 3

Data wydania:

1959

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1956

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 2297

Postać zapisu:

partytura i głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1956 : 431

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 20 stronicową partyturę o wymiarach 25 na 18 cm oraz głosy na 17 luźnych kartach w obwolucie. Oddany do druku 25 czerwca 1956 r. Zawiera następujące utwory:

  • Sportowy marsz,
  • Samotna harmonia,
  • Czeremcha i bez,
  • Piosenka na dzień dobry.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.