Rzeka marzeń

Zgłoszenie do artykułu: Rzeka marzeń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Rzeka marzeń Dębski, Krzesimir (muzyka)
Skubikowski, Jacek (słowa)
Stachel, Irena (redakcja)
Głowacka, Wiesława (opracowanie graficzne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dębski Krzesimir Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Muzyczny Kadr

Data wydania:

2001 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

2001

Miejsce druku:

Kraków: Pracownia Poligraficzna PWM

ISBN:

8322407203

Znak wydawniczy:

PWM 10138

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 2001 : 1614/7 (162)

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 6 strony. Wariant tytułu: A River of Dreamse. Piosenka pochodzi z filmu pt. „W pustyni i w puszczy”. Na okładce znajduje się angielska wersja tytułów oraz kadry zdjęciowe z produkcji.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.