Aria Lakmé z II aktu opery Lakme

Zgłoszenie do artykułu: Aria Lakmé z II aktu opery Lakme

Aria Lakmé z II aktu opery Lakme Tytuł oryginalny: Aria Lakmé z II aktu op. Lakme Delibes, Léo (muzyka)
Garztecka, Irena (opracowanie)
Gondinet, Edmond (słowa)
Gille, Philippe (słowa)
Kozarynowa, Zofia (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Delibes Léo Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Opera na Estradzie, 32

1958 (data prawdopodobna)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3266

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 25

Druk muzyczny składający się z 12 stron o wymiarach 31 na 24 cm. Zawiera tekst arii w języku polskim i francuskim oraz notę biograficzną dotyczącą kompozytora. Oddany do druku 17 października 1958 r.