Trzy erotyki

Zgłoszenie do artykułu: Trzy erotyki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Trzy erotyki Dobrzański, Tadeusz (muzyka)
Juana Inés de la Cruz (słowa)
Sa'di, Mosleh ben 'Abdollah (słowa)
Zych, Jan (tłumaczenie)
Strasburger, Janusz (tłumaczenie)
Woroszylski, Wiktor (tłumaczenie)
Bécquer, Gustavo Adolfo (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dobrzański Tadeusz, Bécquer Gustavo Adolfo, Juana Inésda de la Cruz, Saadi Uzupełnienie: muzyka Tadeusz Dobrzański; słowa Gustavo Adolfo Bécquer, Juana Inés da la Cruz, Saadi; tłumaczenie z hiszpańskiego Jan Zych, Janusz Strasburger; tłumaczenie z rosyjskiego Wiktor Woroszylski Obsada instrumentalna: chór mieszany a cappella

Seria:

Polska Literatura Chóralna, 297

Data wydania:

1982

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

1982

Miejsce druku:

Kraków: Drukarnia Narodowa Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 8458

ISBN:

8322418418

Postać zapisu:

głosy wokalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1983 : 58/6 /3/

Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.