„Czerwone Gitary” to właśnie my!. Cz. 2

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

„Czerwone Gitary” to właśnie my! Dornowski, Bernard (autor)
Krajewski, Seweryn (autor)
Skrzypczyk, Jerzy (autor)
Sosnowski, Tadeusz (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dornowski Bernard, Krajewski Seweryn, Skrzypczak Jerzy, Sosnowski Tadeusz

Część:

Cz. 2

Data wydania:

1993

Miejsce wydania:

Warszawa: Polska Oficyna Wydawnicza BGW

ISBN:

8370665268

Typ publikacji:

monografia

Infomacje

Część druga monografii zespołu opowiedziana przez jego muzyków. Obejmuje dzieje od momentu odejścia z zespołu Krzysztofa Klenczona do jubileuszu trzydziestolecia. Zawiera także kalendarium 1970–1992, dyskografię tego okresu oraz teksty i nuty (z funkcyjnym zapisem akompaniamentu) największych przebojów zespołu.