Śpiewnik: Tam od Odry, tam od Warty

Zgłoszenie do artykułu: Śpiewnik: Tam od Odry, tam od Warty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Śpiewnik: Tam od Odry, tam od Warty Duda, Henryk (wybór)
Malinowski, Jan (opracowanie muzyczne)
Świerc, Piotr (opracowanie muzyczne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Duda Henryk, Malinowski Jan, Świerc Piotr Obsada instrumentalna: melodia z podpisanym tekstem

Data druku:

1960

Miejsce druku:

Opole: Opolskie Zakłady Graficzne

Typ publikacji:

śpiewnik

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 7332 II musicalia

Infomacje

Broszura obejmująca 16 stron o wymiarach 21 na 15 cm. Zawiera 13 piosenek.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.