3 pieśni radzieckie

Zgłoszenie do artykułu: 3 pieśni radzieckie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

3 pieśni radzieckie Dunajewski, Izaak (muzyka)
Sołowiow-Siedoj, Wasyl (muzyka)
Kwaśnik, Stanisław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dunajewski Izaak, Sołowiow-Siedoj Wasyl, Kwaśnik Stanisław Obsada instrumentalna: czterogłosowy chór mieszany

Seria:

Z Wydawnictw im. Kazimierza Tomasza Barwickiego w Poznaniu, 484

Data wydania:

1949

Miejsce wydania:

Poznań: Kazimierz Tomasz Barwicki

Postać zapisu:

głosy wokalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1950 : 256

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1950 : 257

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony. Wariant tytułu: Trzy pieśni radzieckie. Zawiera następujące utwory:

  • Pieśń o Moskwie – muz. I. Dunajewski,
  • Piosenka o kapitanie – muz. I. Dunajewski,
  • Wieczór na redzie – muz. W. Sołowiow-Siedoj.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.