Kolędy: chwała na wysokości a pokój na ziemi!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Kolędy: chwała na wysokości a pokój na ziemi! Egert-Romanowska, Joanna (redakcja, wybór)
Thor, Piort Robert (opracowanie muzyczne)
Szancer, Jan Marcin (ilustracje) Oznaczenie autora wg wydawcy: Egert-Romanowska Joanna, Thor Piotr Robert Uzupełnienie: redakcja i wybór Joanna; w łatwym układzie na fortepian opracował Piort Robert Thor; ilustrował Jan Marcin Szancer

Data wydania:

1990

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Alfa-Wero

Wydanie:

3

ISBN:

8370013678

Typ publikacji:

śpiewnik