Przebudzenie: na głos z fortepianem

Zgłoszenie do artykułu: Przebudzenie: na głos z fortepianem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Przebudzenie: na głos z fortepianem Fauré, Gabriel (muzyka)
Starzyk, Stefan (opracowanie)
Bussine, Romain (słowa)
Kozarynowa, Zofia (tłumaczenie, redakcja)
Skulicz, Witold (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Fauré Gabriel Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Wesoła Estrada, 31

Data wydania:

1959 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 17

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 6 stron o wymiarach 31 na 24 cm. Zawiera tekst polski oraz francuski. Publikacja została oddana do druku 21 października 1959 roku. Tytuł prezentowanego utworu w języku francuskim brzmi: Après un rêve.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.