Alfabet polskiej rozrywki

Zgłoszenie do artykułu: Alfabet polskiej rozrywki

Alfabet polskiej rozrywki Filler, Witold (autor)
Groński, Ryszard Marek (autor)
Wittlin, Jerzy (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Filler Witold, Groński Ryszard Marek, Wittlin Jerzy

1974

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

słownik

Słowniczek z hasłami rzeczowymi i osobowymi związanymi z polską estradą, piosenką, radiem oraz telewizją, zawierający – jak zaznaczyli we wstępie autorzy – „oceny jednostronne, stronnicze, a także pozbawione obiektywizmu”.