Abecadło: na fortepian

Zgłoszenie do artykułu: Abecadło: na fortepian

Abecadło: na fortepian Garścia, Janina (muzyka)
Nowak, Tadeusz (słowa)
Brzozowska, Barbara (opracowanie graficzne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Garścia Janina Obsada instrumentalna: Na fortepian.

1965 (data prawdopodobna)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1965

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska 7784 II musicalia

Druk muzyczny składający się z 92 stron o wymiarach 24 na 31 cm. Zawiera ilustracje. Publikacja została oddana do druku 13 października 1964 roku.