Mam jedno oko zielone..., [a drugie oko niebieskie]: artyści pios...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Mam jedno oko zielone..., [a drugie oko niebieskie]: artyści piosenki Gil-Kołakowska, Ewa (autor)
Skalski, Sebastian (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gil-Kołakowska, Skalski Sebastian

Data wydania:

2004

Miejsce wydania:

Warszawa: Agencja Artystyczna MTJ

ISBN:

83-89336-20-0

Typ publikacji:

monografia

Infomacje

Książka wydana z okazji 25-lecia Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Opisuje to wyjątkowe zjawisko artystyczne poprzez rozmowy z wybitnymi wykonawcami, m.in. z Edytą Geppert, Katarzyną Groniec, Anną Marią Jopek, Jackiem Karczmarskim, Kazikiem, Maćkiem Maleńczukiem, Wojciechem Młynarskim, Stanisławem Sojką, Justyną Steczkowską.