A nie wyganiaj ; Gdzie ja jadę ; Żeli chcesz tańcować ; Przez tę ...

A nie wyganiaj ; Gdzie ja jadę ; Żeli chcesz tańcować ; Przez tę ładną wieś ; Ty graczyku: op. 85, nr 1–5: sopran i alt, tenor, bas Gniot, Walerian Józef (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gniot Wacław Ignacy Obsada instrumentalna: Sopran i alt, tenor, bas.

Z Wydawnictw im. Kazimierza Tomasza Barwickiego w Poznaniu, 418

1949 (data prawdopodobna)

Poznań: Kazimierz Tomasz Barwicki

Poznań: Państwowe Poznańskie Zakłady Graficzne

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1949 : 246

Druk muzyczny obejmujący 12 stron o wymiarach 33 na 25 cm.