Z 2-ej części Śpiewnika dla młodzieży: kolędy na 3 głosy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Z 2-ej części Śpiewnika dla młodzieży: kolędy na 3 głosy Gnus, Ryta (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gnus Ryta Obsada instrumentalna: Na 3 głosy.

Data wydania:

1928

Miejsce wydania:

Warszawa: Gnus, Ryta, Leon Idzikowski

Miejsce druku:

Warszawa: Józef Konarzewski

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 103]

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 11 stron o wymiarach 26 na 17 cm. Publikacja ukazała się nakładem autorki, skład główny – Leon Idzikowski, litografia – J. Konarzewski.

Publikacja zawiera nuty i tekst utworów:

Różne muzyk chóry;

Kolęda z pastorałki;

Józefie! Czego chcecie?;

Podziękowanie gospodarzom za kolędę;

Przy onej górze;

Jam jest dudka;

Żeń-że wołki, żeń;

W Btleem sławnem;

Narodził się w stajni.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.