Ave mundi spes Maria ; Omni die dic Mariae: (Hymnus S. Casimiri):...

Ave mundi spes Maria ; Omni die dic Mariae: (Hymnus S. Casimiri): 4 voces inaequales a capella Gorczycki, Grzegorz Gerwazy (harm.) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gorczycki Grzegorz Gerwazy Obsada instrumentalna: 4 voces inaequales a cappella.

Z Wydawnictw im. Kazimierza Tomasza Barwickiego w Poznaniu, 86

1947

Poznań: Kazimierz Tomasz Barwicki

Poznań: Państwowe Poznańskie Zakłady Graficzne, Okręg Południe

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1949 : 480

Druk muzyczny obejmujący 4 karty o wymiarach 30 na 24 cm.