A wszystko to... Ich Troje

Zgłoszenie do artykułu: A wszystko to... Ich Troje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

A wszystko to... Ich Troje Grabowski, Andrzej (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Grabowski Andrzej

Data wydania:

2001 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Starowa Góra: Reim Music Factory

ISBN:

83-914735-0-3

Typ publikacji:

biografia

Infomacje

Biografia jednego z najpopularniejszych zespołów polskiego popu. Życiorysy jego solistów, muzyków oraz współpracujących z nim tancerzy i menedżerów. Także fragmenty listów od fanów, teksty przebojów (z funkcjami gitarowymi), a także dyskografia.