A wszystko to... Ich Troje

Zgłoszenie do artykułu: A wszystko to... Ich Troje

A wszystko to... Ich Troje Grabowski, Andrzej (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Grabowski Andrzej

2001 (data prawdopodobna)

Starowa Góra: Reim Music Factory

ISBN:

83-914735-0-3

biografia

Biografia jednego z najpopularniejszych zespołów polskiego popu. Życiorysy jego solistów, muzyków oraz współpracujących z nim tancerzy i menedżerów. Także fragmenty listów od fanów, teksty przebojów (z funkcjami gitarowymi), a także dyskografia.