Małe dziewczęce serduszka

Zgłoszenie do artykułu: Małe dziewczęce serduszka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Małe dziewczęce serduszka Grudziński, Czesław (muzyka)
Kord, Karol (słowa)
Nowicki, Edmund (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Vidal Jerzy, Kord Karol Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Tytuł:

Czemu ciągle bez ciebie Kurylewicz, Andrzej (muzyka)
Żórawski, Kazimierz (słowa)
Sewen, Marek (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kurylewicz Andrzej, Żórawski Kazimierz Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, 68

Synkopa

Data wydania:

1969 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

luty 1969

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”, Zakład Nr 1 (druk)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1969 : 635

Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.