Moje piosenki – Michał Bajor

Zgłoszenie do artykułu: Moje piosenki – Michał Bajor

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Moje piosenki – Michał Bajor Grząbka, Patryk (autor, redakcja)
Bujak, Tomasz (redakcja)
Stępniak, Anna (opracowanie graficzne)
Cierkońska, Joanna (korekta) Oznaczenie autora wg wydawcy: Grząbka Patryk

Data wydania:

2003

Miejsce wydania:

Warszawa: Agencja Artystyczna MTJ

Miejsce druku:

Warszawa: Semafic

ISBN:

8389336006

Typ publikacji:

wywiad-rzeka

Sygnatura:

Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” N102+CD

Infomacje

Wywiad-rzeka zamiast biografii, 36 piosenek (nuty, teksty oraz związane z nimi opowieści i anegdoty), wykaz ważniejszych ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych, dyskografia oraz dwa CD z najpopularniejszymi piosenkami z repertuaru artysty.

Elementy dodatkowe

Płyta CD.