Żydówka: aria Eleazara

Zgłoszenie do artykułu: Żydówka: aria Eleazara

Żydówka: aria Eleazara Tytuł oryginalny: Żydówka: arja Eleazara Halery, F. (muzyka)
Przesmycki, Stanisław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Halery F., Przesmycki Stanisław Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Wydanie Miniaturowe, 271

Warszawa: Ignacy Rzepecki, Feliks Grąbczewski

Warszawa: Drukarnia Społeczna Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich (druk)

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1993 : 1312/1 (329)

Na pierwszej stronie widnieje spis wydanych pozycji i zdjęcie Stanisława Gruszczyńskiego. Brak informacji o roku wydania druku muzycznego.