Rachelo, kiedy Pan...: aria z opery „Żydówka”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Rachelo, kiedy Pan...: aria z opery „Żydówka” Tytuł oryginalny: Rachelo, kiedy Pan...: arja z opery „Żydówka” Halévy, Fromental (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Halévy Fromental Obsada instrumentalna: Na fortepian.

Seria:

Pianista w Salonie : zbiór ulubionych utworów ułatwionych przez prof. L. Chojeckiego, 94

Data wydania:

1920 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Bronisław Rudzki

Miejsce druku:

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)

Znak wydawniczy:

B 354 R

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu]

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 6 stron o wymiarach 32 na 25 cm. Publikacja ukazała się nakładem wydawcy.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.