Złota księga pieśni polskiej: album najbardziej znanych pieśni: (...

Złota księga pieśni polskiej: album najbardziej znanych pieśni: (130 na fortepian do śpiewu i 20 na chór męski) Harasowski, Adam (tłumaczenie)
Nowakowski, Zygmunt (przedmowa)
Śliwiński, Jan (tłumaczenie)
Davies, Joanna (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Harasowski Adam, Nowakowski Zygmunt, Śliwiński Józef Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i chór męski.

1955

Londyn: Księgarnia Polska, Alma Book Co. Ltd.

Biblioteka Jagiellońska 16931 III