Droga Krzyżowa w pieśniach kościelnych: 21 pieśni kościelnych na ...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Droga Krzyżowa w pieśniach kościelnych: 21 pieśni kościelnych na chór mieszany Hoppe, Karol (harm., opracowanie muzyczne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Hoppe Karol Uzupełnienie: harmonicznie opracował i do obchodów Drogi Krzyżowej przystosował Prof. Karol Hoppe Obsada instrumentalna: Na chór mieszany.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 855]

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 20 stron. Zawiera nuty i teksty 21 pieśni kościelnych opartych na melodiach ludowych, kościelnych i muzyce Hansa Leo Haslera, a także Johannesa Brahmsa. Brak danych dotyczących miejsca oraz roku wydania, jak również nazwy wydawcy publikacji.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.