Jaś i Małgosia: baśń muzyczna: modlitwa: duet

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Jaś i Małgosia: baśń muzyczna: modlitwa: duet Humperdinck, Engelbert (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Humperdinck Engelbert Obsada instrumentalna: Na dwa głosy z fortepianem.

Data wydania:

1897 (data cenzury)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Arcta

Miejsce druku:

Warszawa: J. Konarzewski

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 889]

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 3 strony o wymiarach 34 na 27 cm. Został dopuszczony do wydania przez cenzurę 16 czerwca 1897 roku. Na odwrocie strony tytułowej, w nagłówku widnieje odmienny tytuł publikacji: Modlitwa : z baśni muzycznej Jaś i Małgosia. Litografia i sztych nut zostały wykonane w pracowni J. Konarzewskiego.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.