„Elita” – moje życie, moja przygoda

Zgłoszenie do artykułu: „Elita” – moje życie, moja przygoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

„Elita” – moje życie, moja przygoda Kaczmarek, Jan (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kaczmarek Jan

Seria:

Biblioteka Don Chichota

Data wydania:

2002

Miejsce wydania:

Wrocław: „Europa”

ISBN:

83-87977-04-7

Typ publikacji:

monografia

Infomacje

Dzieje kabaretu „Elita” opowiedziane przez jego współtwórcę, kreatora, autora i wykonawcę. Kabaretu znanego z ekranu telewizyjnego, spokrewnionego także z radiowym wcieleniem (Studiem 202). Wspomnienia uzupełniają m.in. fragmenty wierszy oraz skeczy, kopie niezwykłych dokumentów cenzury, a także 135 haseł osobowych, a także rzeczowych tzw. kompendium podstawowej wiedzy o kabarecie „Elita”.