Rock ’n’ roll 1959-1973: encyklopedia polskiej muzyki rockowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Rock ’n’ roll 1959-1973: encyklopedia polskiej muzyki rockowej Kawecki, Jan (autor)
Zając, Wojciech (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kawecki Jan, Zając Wojciech

Data wydania:

1995

Miejsce wydania:

Kraków: Rock-Serwis

ISBN:

83-85335-25-0

Typ publikacji:

encyklopedia

Infomacje

Encyklopedia epoki polskiego rock and rolla zwanego powszechnie big beatem. Zawiera 98 biogramów ze szczegółową dyskografią, obejmującą nagrania radiowe i płytowe (w tym także nagrania pocztówkowe, single i czwórki). Cennym uzupełnieniem jest kalendarium ważniejszych wydarzeń z historii polskiego rocka tamtych lat.