Nosowska: „Piosenka musi posiadać tekst...”: wokół twórczości Kat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nosowska: „Piosenka musi posiadać tekst...”: wokół twórczości Katarzyny Nosowskiej Kiec, Izolda (opracowanie)
Kurpisz, Józefa (redakcja)
Ziętek, Krystyna (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kiec Izolda, Kurpisz Józefa, Ziętek Krystyna Uzupełnienie: pod red. Józefy Kurpisz i Krystyny Ziętek ; opieka nauk. Izolda Kiec

Seria:

Oblicza Sztuki

Data wydania:

2008

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo MG

ISBN:

978-83-61297-52-9

Typ publikacji:

analiza

Infomacje

Opis i interpretacja twórczości literackiej Kasi Nosowskiej dokonana przez młodych badaczy współczesnej kultury popularnej pod opieką naukową profesor Izoldy Kiec.