Oh! Powiedz mu: romans

Zgłoszenie do artykułu: Oh! Powiedz mu: romans

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Oh! Powiedz mu: romans Kočubej, Elizaveta Vasil’evna (muzyka)
Chęciński, Jan (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Koczubej L. Obsada instrumentalna: Na mezzo soprano z towarzyszeniem fortepianu.

Seria:

Pieśni Obce, 6

Data wydania:

1860 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gustaw Sennewald

Miejsce druku:

Lipsk: C. G. Röder (litografia)

Znak wydawniczy:

G. S. 112

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 104

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 5 stron. Brak informacji o dacie wydania. Zawiera nuty oraz tekst w języku francuskim i polskim. Zgodnie z zapisem widniejącym w publikacji autorką muzyki utworu jest księżna L. Koczubej. Tytuł oryginalny prezentowanego w publikacji utworu to Oh! Dites lui.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.