Tango piratów: tango

Zgłoszenie do artykułu: Tango piratów: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Tango piratów: tango Kosicki, Mieczysław (muzyka)
Damrosz, Ryszard (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kosicki Mieczysław, Damrosz Ryszard Obsada instrumentalna: Na fortepian; skrzypce; akordeon; klarnet B; kontrabas i gitarę.

Tytuł:

Czy zapomniałeś? Pancerzyński, Stanisław (muzyka)
Uzdowski, Czesław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Pancerzyński Stanisław, Uzdowski Czesław Obsada instrumentalna: Na fortepian; skrzypce; akordeon; klarnet B; kontrabas i gitarę.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, z. nr 34

Data wydania:

1966

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

marzec 1966

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1966 : 229

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 12 kart o wymiarach 26 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.