A w ogrodzie w czystej wodzie: melodia śląska: na czterogłosowy c...

A w ogrodzie w czystej wodzie: melodia śląska: na czterogłosowy chór mieszany z fortepianem Kulczycki, Faustyn (opracowanie)
Rudziński, Witold (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kulczycki Faustyn Uzupełnienie: melodia i słowa ludowe ; opracował Faustyn Kulczycki Obsada instrumentalna: Na czterogłosowy chór mieszany z fortepianem.

1953 (copyright)

Warszawa: Czytelnik

Data druku:

lipiec 1953

Warszawa: Drukarnia im. Rewolucji Październikowej

Znak wydawniczy:

„Czytelnik” 606

Biblioteka Jagiellońska 15890 III musicalia

Podpisano do druku w lipcu 1953 r.