Znajomi z płyt

Zgłoszenie do artykułu: Znajomi z płyt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Znajomi z płyt Kydryński, Lucjan (autor)
Borowiec, Jerzy (wybór, opracowanie graficzne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kydryński Lucjan, Borowiec Jerzy Uzupełnienie: Lucjan Kydryński ; [wybór i oprac. materiału fot. Jerzy Borowiec]

Data wydania:

1960

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Typ publikacji:

słownik

Infomacje

Sylwetki 81 gwiazd piosenki i jazzu, także polskich, a wśród nich: Mieczysław Fogg, Maria Koterbska, Hanka Ordonówna, Jerzy Połomski, Sława Przybylska, Ludwik Sempoliński, Mira Zimińska.