Wilio, o Wilio ; Usta milczą dusza śpiewa: dwie pieśni z operetki...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Wilio, o Wilio ; Usta milczą dusza śpiewa: dwie pieśni z operetki „Wesoła wdówka”: na głos z fortepianem Tytuł oryginalny: Wilio, o Wilio ; Usta milczą dusza śpiewa: 2 pieśni z operetki „Wesoła wdówka”: na głos z fortepianem Lehár, Ferenc (muzyka)
Leon, Wiktor (słowa)
Stein, Leo (słowa)
Rzecki, Jan (tłumaczenie)
Zechenter, Witold (tłumaczenie)
Pilecka, Ligia (redakcja)
Skulicz, Witold (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lehàr Franciszek Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Wesoła Estrada, 2

Data wydania:

1969 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

2

Data druku:

listopad 1969

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 6850

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1970 : 744

Infomacje

Publikacje oddano do druku 26 września 1969 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.