Wszyscy mi ciebie zazdroszczą: rumba

Zgłoszenie do artykułu: Wszyscy mi ciebie zazdroszczą: rumba

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Wszyscy mi ciebie zazdroszczą: rumba Leśnica, Piotr (muzyka)
Łebkowski, Mirosław (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Leśnica Piotr, Łebkowski Mirosław, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; trąbkę B; skrzypce i akordeon; fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Tytuł:

Mozambik: fokstrot Nowicki, Edmund (muzyka, instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nowicki Edmund Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; trąbkę B; skrzypce i akordeon; fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 218

Data wydania:

1962 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

2

Data druku:

wrzesień 1962

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 744

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Publikacja została oddana do druku 11 czerwca 1962 roku.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.