Piosenki i ballady: z repertuaru Marty Stebnickiej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Piosenki i ballady: z repertuaru Marty Stebnickiej Lic, Lesław (wybór, opracowanie)
Henning, Jacek (opracowanie muzyczne)
Bruchnalski, Janusz (opracowanie graficzne)
Cybulski, Wiesław (przedmowa)
Pilecka, Ligia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lic Lesław, Hennig Jacek Obsada instrumentalna: Na głos i gitarę.

Data wydania:

1964 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

październik 1964

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 5392

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 7274 II musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 92 stron o wymiarach 20 na 25 cm. W publikacji znajduje się słowo wstępne o tradycjach śpiewania ballad i twórczości Marty Stebnickiej. W tej pozycji znaleźć można również jej fotografie oraz teksty i nuty 15 ballad.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.