Oczarowanie

Zgłoszenie do artykułu: Oczarowanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Oczarowanie Tytuł oryginalny: Fascination Marchetti, Fermo Dante (muzyka)
Obarska, Ola (słowa)
Kisza, Stanisław (opracowanie)
Kowalski, Andrzej (projekt okładki)
Negrusz, Krystyna (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Marchetti Fermo Dante, Obarska Ola, Kisza Stanisław Obsada instrumentalna: Na tercet żeński i fortepian.

Tytuł:

Słowa purpurowe Radzik, Marian (muzyka)
Kierszys, Zofia (słowa)
Kisza, Stanisław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Radzik Marian, Kierszys Zofia, Kisza Stanisław Obsada instrumentalna: Na tercet żeński i fortepian.

Tytuł:

Zwierzenie Krakowiak, Henryk (muzyka)
Haraschin, Zofia (słowa)
Kisza, Stanisław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krakowiak Henryk, Haraschin Zofia, Kisza Stanisław Obsada instrumentalna: Na tercet żeński i fortepian.

Seria:

Rewelersi Śpiewają, 9

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3709

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 383

Infomacje

Publikacje oddano do druku 25 lipca 1959 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.