Aria Vasca da Gamy: z IV aktu op[ery] „Afrykanka”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Aria Vasca da Gamy: z IV aktu op[ery] „Afrykanka” Tytuł oryginalny: Aria Vasca da Gamy z IV aktu op. „Afrykanka” Meyerbeer, Giacomo (muzyka)
Garztecka, Irena (opracowanie)
Scribe, Eugène (słowa)
Zechenter, Witold (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Meyerbeer Giacomo Uzupełnienie: muzyka Giacomo Meyerbeer ; do druku przygotowała Irena Garztecka ; słowa Eugeniusz Scribe ; tłumaczenie z włoskiego Witold Zechenter ; projekt okładki Krystyna Napieracz-Miodońska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Opera na Estradzie, 33

Data wydania:

1959

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 72

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 16 stron o wymiarach 31 na 23 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski. Na stronie tytułowej tytuł: Afrykanka. Aria Vasca da Gamy z 4 aktu.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.