Aria Vasca da Gamy: z IV aktu op[ery] „Afrykanka”

Aria Vasca da Gamy: z IV aktu op[ery] „Afrykanka” Tytuł oryginalny: Aria Vasca da Gamy z IV aktu op. „Afrykanka” Meyerbeer, Giacomo (muzyka)
Garztecka, Irena (opracowanie)
Scribe, Eugène (słowa)
Zechenter, Witold (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Meyerbeer Giacomo Uzupełnienie: muzyka Giacomo Meyerbeer ; do druku przygotowała Irena Garztecka ; słowa Eugeniusz Scribe ; tłumaczenie z włoskiego Witold Zechenter ; projekt okładki Krystyna Napieracz-Miodońska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 33

1959

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

1959

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 72

Druk muzyczny obejmujący 16 stron o wymiarach 31 na 23 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski. Na stronie tytułowej tytuł: Afrykanka. Aria Vasca da Gamy z 4 aktu.