Moje ulubione drzewo, czyli Młynarski obowiązkowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Moje ulubione drzewo, czyli Młynarski obowiązkowo Młynarski, Wojciech (autor)
Młynarska, Agata (opracowanie)
Strączek, Damian (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Młynarski Wojciech, Młynarska Agata, Strączek Damian Uzupełnienie: Wojciech Młynarski ; wywiad z Wojciechem Młynarskim Agata Młynarska ; układ Damian Strączek

Seria:

Biblioteka „Gazety Wyborczej”

Data wydania:

2007

Miejsce wydania:

Kraków: Społeczny Instytut Wydawniczy „Znak”

ISBN:

978-83-240-0900-8

Typ publikacji:

biografia

Infomacje

Pierwszy tom poświęcony twórczości literackiej autora, opatrzony osobistymi komentarzami związanymi z historią ich powstania, ingerencji cenzury, itp. Zawiera teksty własne oraz tłumaczenia tekstów piosenek m.in. Brela, Brassensa i Wysockiego.