Wezmę ja skrzypki z zielonej lipki

Zgłoszenie do artykułu: Wezmę ja skrzypki z zielonej lipki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Wezmę ja skrzypki z zielonej lipki Modzelewski, Michał (muzyka)
Lenartowicz, Teofil (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Modzelewski Michał, Lenartowicz Teofil

Seria:

Śpiewak Kresowy : wybór dumek, pieśni i piosnek polskich i obcych kompozytorów : do śpiewu z towarzyszeniem fortepianu, Nr 78

Data wydania:

1910

Miejsce wydania:

Kijów, Warszawa: Leon Idzikowski

Znak wydawniczy:

L. 781 I.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 843 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 7 stron.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.