Idzie żołnierz...: Śpiewnik domowy

Zgłoszenie do artykułu: Idzie żołnierz...: Śpiewnik domowy

Idzie żołnierz...: Śpiewnik domowy Moniuszko, Stanisław Oznaczenie autora wg wydawcy: Moniuszko Stanisław

1943 (data prawdopodobna)

Warszawa: Wydawnictwo KOPR

druk konspiracyjny

Druk konspiracyjny. Cimelia. Opis wg.: Chojnacki Władysław, Bibliografia zwartych druków konspiracyjnych wydanych pod okupacją hitlerowską w latach 1939-1945, wyd. 1.

Tytuł: Idzie żołnierz... [ochr. k. tyt. i okł.: Śpiewnik domowy]

Autor: [ochr. k. tyt. i okł.: Moniuszko Stanisław]

Miejsce wydania: lipiec 1943

Rok: [Warszawa] ; [ochr. k. tyt. i okł.: Wilno]