Duet Jupitera i Eurydyki: z II aktu opery komicznej „Orfeusz w pi...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Duet Jupitera i Eurydyki: z II aktu opery komicznej „Orfeusz w piekle”: z towarzyszeniem fortepianu Tytuł oryginalny: Duet Jupitera i Eurydyki: z II aktu opery komicznej Orfeusz w piekle: z tow. fort. Offenbach, Jacques (muzyka)
Starzyk, Stefan (opracowanie)
Cremieux, Hector (słowa)
Barnaś, Kazimierz (tłumaczenie)
Skulicz, Witold (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Offenbach Jacques Uzupełnienie: muzyka Jacques Offenbach ; do druku przygotował Stefan Starzyk ; słowa Hector Cremieux ; tłumaczenie z francuskiego Kazimierz Barnaś ; okładkę projektował Witold Skulicz Obsada instrumentalna: Z towarzyszeniem fortepianu.

Seria:

Wesoła Estrada, 15

Data wydania:

1957

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1957

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 2821

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 640

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 640

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 18 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Oddany do druku 31 lipca 1957 r. Zawiera nuty oraz tekst francuski i polski.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.