Litanie loretańskie

Zgłoszenie do artykułu: Litanie loretańskie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Litanie loretańskie Tytuł oryginalny: Litanje loretańskie Ogierman Mański, Idzi (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Ogierman Mański Idzi Obsada instrumentalna: Na 4 -głosowy chór mieszany z organami.

Data wydania:

1928

Miejsce wydania:

Bielszowice: T. S. Ogierman

Miejsce druku:

Kraków: Akord (litografia)

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 82 III musicalia

Infomacje

W publikacji znajduje się dedykacja od autora: Szermierzowi patriotyzmu polskiego Przewielebnemu Księdzu Michałowi Brzozie w Żorach G. Śl.

Litanie loretańskie są podzielone na trzy części:

– nr 1 – w dwóch częściach,

– nr 2 – w trzech częściach,

– nr 3 – w czterech częściach,

Memorare.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.