T.Love – potrzebuję wczoraj: oficjalna biografia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

T.Love – potrzebuję wczoraj: oficjalna biografia Patryas, Magdalena (autor) Oznaczenie autora wg wydawcy: Patryas Magda

Data wydania:

2007

Miejsce wydania:

Warszawa: Lampa i Iskra Boża

ISBN:

978-83-89603-53-1

Typ publikacji:

biografia

Infomacje

Monografia zespołu, powstała z relacji jej muzyków i fanów na tle zmieniających się okoliczności polityczno-społecznych opisywanego 25-lecia (od stanu wojennego, poprzez lata przełomu lat 80-tych oraz 90-tych, po kapitalizm lat 2000). Tę „oficjalną biografię” autoryzowaną przez jej lidera uzupełnia szczegółowa dyskografia, lista muzyków i menagerów, zdjęcia oraz płyta CD.

Elementy dodatkowe

Płyta CD pt. Muniek & T. Love: Rarytasy 1981–2007 z unikatowymi, najczęściej niepublikowanymi dotychczas nagraniami.