Śpiewnik dla kapel i gości weselnych oraz mowy tradycyjne i toast...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Śpiewnik dla kapel i gości weselnych oraz mowy tradycyjne i toasty Płatek, Piotr (opracowanie muzyczne, redakcja)
Konieczkowicz, Dariusz (opracowanie)
Czech, Ludwik (opracowanie muzyczne)
Kmietowicz, Lech (redakcja techniczna) Oznaczenie autora wg wydawcy: Płatek Piotr, Konieczkowicz Dariusz Obsada instrumentalna: Na głos.

Data wydania:

1996 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Stowarzyszenie Folklorystyczne „Teatr Regionalny”

Miejsce druku:

Kraków: Drukarnia Uniwersytetu Jagiellońskiego

ISBN:

838626585X

Typ publikacji:

śpiewnik

Sygnatura:

Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” S352

Biblioteka Jagiellońska 24015 II musicalia

Infomacje

Na okładce publikacji znajduje się zdjęcie zespołu „FIVE”-5.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.