Aria Benedictus: na bas (alt), 2 skrzypiec, wiolonczelę i organy ...

Aria Benedictus: na bas (alt), 2 skrzypiec, wiolonczelę i organy (klawesyn) Policki (muzyka)
Szweykowski, Zygmunt Marian (opracowanie, wstęp)
Dziewulska, Maria (opracowanie muzyczne)
Ochlewski, Tadeusz (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Policki Uzupełnienie: muzyka Policki ; z rękopisu podał i wstępem opatrzył Zygmunt Marian Szweykowski ; bas cyfrowany zrealizowała Maria Dziewulska ; wykonawczo opracował Tadeusz Ochlewski Obsada instrumentalna: Na bas, alt, 2 skrzypiec, wiolonczelę i organy, klawesyn.

Florilegium Musicae Antiquae, 23

1967

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1967

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Postać zapisu:

partytura i głosy

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 800

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 25 na 35 cm oraz 4 karty w obwolucie.