Aria śpiewana przez Ludwikę Rywacką w operze Flotowa „Paola czyli...

Aria śpiewana przez Ludwikę Rywacką w operze Flotowa „Paola czyli Duch zdradzonej” Tytuł oryginalny: Arya śpiewana przez L. Rywacką w operze Flotowa „Paola czyli Duch zdradzonej” Proch, Henryk (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Proch Henryk Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Warszawa: Gustaw Sennewald

Warszawa: P. Kresse

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1976 : 248

Brak informacji o dacie wydania druku muzycznego.