Na brawo patrz!...: piosenki wojskowe

Zgłoszenie do artykułu: Na brawo patrz!...: piosenki wojskowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Na brawo patrz!...: piosenki wojskowe Prutkowski, Józef (słowa)
Puchalski, Juliusz (projekt okładki)
Sojka, Emil (redakcja muzyka)
Bednarowicz, Jędrzej (redakcja literacka)
Polit, Adam (redakcja techniczna) Oznaczenie autora wg wydawcy: Prutkowski Józef Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem lub akordeonem.

Seria:

Biblioteka Materiałów Repertuarowych, 23

Data wydania:

1966 (1966-10)

Miejsce wydania:

Warszawa: Zarząd Kultury i Oświaty Głównego Zarządu Politycznego Wojska Polskiego

Miejsce druku:

Warszawa: Wojskowe Zakłady Graficzne

Typ publikacji:

śpiewnik

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1966 : 786

Infomacje

Śpiewnik prezentujący następujące pieśni wojskowe:

Bez kwartetu brak impetu,

Legia warszawska,

Stara prawda,

Atak i obrona,

To piosenka dla żołnierzy,

Wspomnienie,

Doping,

Daj przepustkę,

Nieregulaminowa fotografia,

Pożegnanie konnicy.

Publikacja zawiera nuty i teksty. Na ostatniej stronie widnieje wykaz dotychczasowych publikacji wydanych w ramach serii: 1–22.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.