Modlitwa Toski: z II aktu opery Tosca

Zgłoszenie do artykułu: Modlitwa Toski: z II aktu opery Tosca

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Modlitwa Toski: z II aktu opery Tosca Tytuł oryginalny: Modlitwa Toski: z II aktu op. Tosca Puccini, Giacomo (muzyka)
Garztecka, Irena (opracowanie)
Sardou, Victorien (słowa)
Illica, Luigi (słowa)
Giacosa, Giuseppe (słowa)
Twardowski, Jan (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Puccini Giacomo Uzupełnienie: muzyka Giacomo Puccini ; do druku przygotowała Irena Garztecka ; słowa Victorien Sardou, Luigi Illica, Giuseppe Giacosa ; tłumaczenie z włoskiego Jan Twardowski Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Opera na Estradzie, 26

Data wydania:

1958

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

sierpień 1958

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 283

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 31 na 24 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski. Na stronie tytułowej tytuł: Tosca. Modlitwa Toski z 2. aktu.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.